Okt 2021
PUSŠPSN
17

W17 EHF Euro 2015

Rozpis finálového turnaja starších a mladších dorasteniek


23.05.2011


Kto, kedy a kde bude bojovať o titul Majstra SR v kategóriách staršie a mladšie dorastenky?


Staršie dorky
Usporiadateľ: víťaz dlhodobej časti – Iuventa Michalovce 
Termín: 4.-5. 6. 2011
Miesto konania: Chemkostav aréna v Michalovciach 
Delegát VV SZH: Ing. Miloš Šubák 
Rozhodcovia: Delegovala KR a KD SZH:
  • delegát stretnutí: p. Štefan Klár
  • rozhodcovia: pp. Jozef Daňo, Ing. Ondrej Sabol, p. Patrik Klimko a p. Zoran Klus

Účastníci: 4 najlepšie umiestnené družstvá po dlhodobej časti 1 – Michalovce 2 – Bytča 3 – Trenčín 4 – UDHK Nitra 
Hráči (-čky) môžu štartovať len na 1 finálovom turnaji, t.j. len za jednu kategóriu.

Časový rozpis: 4. 6. 2011 (sobota) 
          1. semifinále 7M-01 2 – 3 15:30 Bytča – Trenčín Daňo - Sabol 
          2. semifinále 7M-02 1 – 4 18:00 Michalovce – Nitra Klimko - Klus 

5. 6. 2011 (nedeľa) 
          o 3. miesto 7M-03 15:30 porazený 7M-01 - porazený 7M-02 Klimko - Klus 
          finále 7M-04 18:00 víťaz 7M-01 - víťaz 7M-02 Daňo - Sabol 

  V kompetencii delegáta stretnutí je vykonať zmenu v prípade potreby na nedeľňajšie stretnutia.
Po záverečnom stretnutí sa uskutoční slávnostné ukončenie a vyhlásenie M-SR. Ocenené budú družstvá na I.-III. mieste, ktoré si nastúpia na hraciu plochu. Ceny odovzdá zástupca VV SZH a usporiadajúceho klubu.

Mladšie dorky:
Usporiadateľ: víťaz dlhodobej časti – UDHK Nitra 

Termín: 28.-29. 5. 2011

Miesto konania: Mestská hala, Dolnočermánska č.105, 949 11 Nitra – Klokočina (www.udhknitra.sk

Delegát VV SZH: Ing. Ivan Sverák 5. Rozhodcovia: Delegovala KR a KD SZH:
  • delegát stretnutí: p. Milan Nedorost
  • rozhodcovia: pp. Boris Mandák, Mário Rudinský, Boris Cipov a Martin Pastierik

Účastníci: 4 najlepšie umiestnené družstvá po dlhodobej časti 1 – UDHK Nitra 2 – Bytča 3 – Šurany 4 – Trenčín  
    Hráči (-čky) môžu štartovať len na 1 finálovom turnaji, t.j. len za jednu kategóriu.

Časový rozpis: 28. 05. 2011 (sobota) 
             1. semifinále 8M-01 2 – 3 14:00 Bytča – Šurany Cipov - Pastierik 
             2. semifinále 8M-02 1 – 4 16:15 Nitra – Trenčín Mandák - Rudinský 

29. 05. 2011 (nedeľa) 
             o 3. miesto 8M-03 12:00 porazený 8M-01 - porazený 8M-02 Cipov - Pastierik
             finále 8M-04 14:15 víťaz 8M-01 - víťaz 8M-02 Mandák - Rudinský 

V kompetencii delegáta stretnutí je vykonať zmenu v prípade potreby na nedeľňajšie stretnutia.
Po záverečnom stretnutí sa uskutoční slávnostné ukončenie a vyhlásenie M-SR. Ocenené budú družstvá na I.-III. mieste, ktoré si nastúpia na hraciu plochu. Ceny odovzdá zástupca VV SZH a usporiadajúceho klubu. 



SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL