Mladší žiaci Považskej Bystrice majstri SR
14.06.2011
Cez víkend 10. - 12. júna sa v Považskej Bystrici odohral finálový turnaj mladších žiakov za účasti 8 tímov.
V Považskej Bystrici sa cez víkend 10. - 12. júna odohral finálový turnaj mladších žiakov za účasti tímov z Považskej Bystrice, Bratislavy, Prešova, Trebišova , Modry, Cíferu, Topoľčian a Bojníc. Víťazom sa stali domáci žiaci (viď foto), ktorí suverénne vyhrali všetkých šesť zápasov. Druhé miesto patrí žiakom z Prešova a tretiu priečku si vybojovali chlapci z Topoľčian.
Horný rad: Mgr. Vladimír Šebeň - tréner, Alexander Rosík, Jakub Dinga, Jozef Čelko, Alexander Hladký, Roman Chochula, Martin Hutňan, Martin Hanták, Ivan Bystrický, Miroslav Drienovský, Adam Lovíšek, Jakub Šadlák, Marek Kocifaj
Kľačiaci: Dominik Kostelanský, Patrik Fejer, Marcel Adamčík
Chýbajú: Martin Kostelanský, Ján Šaradín, Michal Orávik, Dominik Zábavčík, Marek Ďurček
Individuálne ocenenia:
Najlepší hráč turnaja: Marek Koficaj (MŠK Povežská Bystrica)
Najlepší brankár turnaja: Martin Kolesár (Tatran Prešov)
Najlepší strelec: Nicolas Babčan (HK Topoľčany)
A skupina :
Bojnice - Prešov 14:22 (7:14)
Topoľčany - Bratislava 18:12 (7:5)
Bojnice - Bratislava 13:14 (6:5)
Topoľčany - Prešov 20:27 (11:13)
Bojnice - Topoľčany 9:19 (4:10)
Bratislava - Prešov 11:20 (5:10)
B skupina:
P. Bystrica - Cífer 23:7 (13:3)
Modra - Trebišov 25:16 (14:10)
P. Bystrica - Trebišov 23:11 (8:6)
Modra - Cífer 16:15 (6:7)
P. Bystrica - Modra 22:14 (8:7)
Trebišov - Cífer 24:19 (13:8)
Štvrťfinále:
Prešov - Cífer 27:14 (12:8)
Topoľčany - Trebišov 20:14 (8:4)
Bratislava - Modra 17:11 (8:6)
Bojnice - P. Bystrica 8:21 (3:14)
Semifinále:
Prešov - Bratislava 31:8 (15:3)
Topoľčany - P. Bystrica 7:23 (3:11)
O umiestnenie:
Cífer - Modra 9:19 (5:10)
Trebišov - Bojnice 13:20 (5:9)
O 7. miesto:
Cífer - Trebišov 15:18 (7:11)
O 5.miesto:
Modra - Bojnice 17:16 (8:6)
O 3. miesto:
Bratislava Topoľčany 13:14 (6:8)
O 1. miesto:
Prešov - P. Bystrica 12:18 (4:8)
Konečné poradie: 1. MŠK Považská Bystrica 2. Tatran Prešov 3. HK Topoľčany 4. ŠKP Bratislava 5. TJ Slovan Modra 6. HK Kúpele Bojnice 7. HK Slavoj Trebišov 8. TJ Sokol Cífer