Širšia nominácia a plán prípravy na II.polrok 2011
12.09.2011
1. Nominácia:
Brankárky: Tóthová Žaneta Cercle Dijon
Grandtnerová Adriana HK Slovan Duslo Šaľa
Túrociová Martina HK Slovan Duslo Šaľa
Gubíková Lucia IUVENTA Michalovce
Dlugošová Katarína IUVENTA Michalovce
Kudročová Ingrid IUVENTA Michalovce
Súlovská Simona HK Danlog Partizánske
Školková Zuzana HK Danlog Partizánske
Vargová Eva ŠKP Senec
Medveďová Adriana UDHK ŠG Nitra-Sereď
Pivotmanky: Kovaličková Michaela IUVENTA Michalovce
Horňáková Dominika IUVENTA Michalovce
Trochtová Ivana HK Slovan Duslo Šaľa
Uhráková Lucia Vác
Minarčíková Eva MHK Bytča
Krídla: Stuparičová Dagmara Thüringen HC
Szöllösiová Terézia IUVENTA Michalovce
Hollá Zuzana IUVENTA Michalovce
Birkušová Annamária IUVENTA Michalovce
Blažeková Selma HK Danlog Partizánske- náhradník
Janšáková Zuzana HK Danlog Partizánske
Vidiečanová Lenka HK Slovan Duslo Šaľa
Pileková Simona HK Slovan Duslo Šaľa
Bérešová Lucia HK Slovan Duslo Šaľa - náhradník
Súkenníková Lucia HK Britterm Veselí nad Moravou
Hvostáľová Katarína IUVENTA Michalovce
Kovačíková Petronela TV Grenzach
Spojky: Pajtášová Veronika Cercle Dijon
Školková Martina Cercle Dijon
Popluhárová Petra Thüringen HC
Jakubisová Lýdia Thüringen HC
Rebičová Marianna IUVENTA Michalovce
Mičiníková Iveta IUVENTA Michalovce
Polláková Alžbeta IUVENTA Michalovce
Wollingerová Patrícia IUVENTA Michalovce
Tobiašová Lucia IUVENTA Michalovce
Puškášová Patrícia HK Slovan Duslo Šaľa
Rajnohová Monika HK Britterm Veselí nad Moravou
Drotárová Zuzana HK Britterm Veselí nad Moravou
Dubajová Katarína DHC Sokol Poruba
Tóthová Alžbeta DHC Sokol Poruba
Beňušková Petra DHK Baník Most
Zuzana Porvazniková Borusia Dortmund
Michnová Klaudia HK Danlog Partizánske- náhradník
Košíková Martina HK Danlog Partizánske- náhradník
Szarková Simona HK Slovan Duslo Šaľa
Realizačný tím
Tréner : Peter Sabadka
Asistent trénera, tréner brankárok: Lenka Černá
Videoanalitik, kond. tréner : Ján Hianik
Vedúci družstva : Peter Štefanec
Lekár : Patrik Javorčík a Peter Filan
Masér : Dušan Kožehuba
2. Plán prípravy :
23.-25.9.2011 VT, Hlohovec
13.-23.10.2011 VT + kvalifikácia ME - Michalovce, DEN+CRO
20.-27.11.2011 VT + Predolympijský turnaj - Hlohovec, Londýn ENG