Aug 2019
PUSŠPSN
21

W17 EHF Euro 2015

Festival minihádzanej v Auparku Košice


22.11.2012


Posledný festival minihádzanej v roku 2012 sa uskutočnil 20. novembra v nákupnom centre v Košiciach


Trio Festivalov minihádzanej v Aparku uzatvoril v utorok 20. novembra turnaj v nákupnom centre v Košiciach. Slovenský zväz hádzanej v spolupráci s krajskými zväzmi zorganizoval posledný z trojice naplánovaných festivalov minihádzanej v roku 2012 v centre Košíc, kde deti z celého Košického a Prešovského kraja odohrali medzi sebou počas celého dňa minihádzanárske zápasy. Víťazom Festivalu minihádzanej v Auparku Košice sa stalo družstvo ZŠ Kežmarská.

Turnaju sa zúčastnilo osem zmiešaných družstiev, ktoré tvorili deti zo základných škôl - ZŠ Bernolákova (družstvo jahôdky a citróniky), ZŠ Považská, ZŠ Požiarnická, ZŠ Mládežnícka (Šaca), ZŠ Komenského (Sečovce), ZŠ Kežmarská, RED FOX team Košice.

Počas prestávky medzi zápasmi mali deti možnosť získať autogram od reprezentantov Slovenska, ktorí ich prišli podporiť pri zápasoch minihádzanej. Zo ženskej reprezentácie prišli hráčky Patrícia Wollingerová a Terézia Szöllösiová. Mužskú reprezentáciu zastúpili hráči Tatranu Prešov Radoslav Antl a Oliver Rábek. Deti medzi sebou súťažili aj o najrýchlejšiu strelu a najkrajšiu mini loptu družstva. Počas prestávky si mohli vyskúšať aj hod do brány s Richardom Štochlom.


Poradie družstiev na Festivale minihádzanej v Auparku Košice:
1. ZŠ Kežmarská
2. RED FOX team Košice
3. ZŠ Komenského, Sečovce
4. ZŠ Mládežnícka, Šaca
5. ZŠ Požiarnická
6. ZŠ Považská
7. ZŠ Bernolákova - Cintróniky
8. ZŠ Bernolákova - JahôdkyFotogaléria
SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL