19

SP žien - Postup Partizánskeho

29.12.2012

ŠKP Piccard Senec - HK Danlog Partizánske 27:30 (14:17) - do finále postúpilo Partizánske

Hádzaná - Slovenský pohár žien 2012/2013 - záverečný turnaj v Pezinku - semifinále (hralo sa na 1 zápas):

Najviac gólov: Kodajová 6, Tučnovičová a Bačíková po 5 - Michnová 11, Minarčíková a Šáteková po 5
Pok. hody: 4/1 - 3/2, vylúčené: 3 - 2, rozhodovali: Cipov a Pastierik, 300 divákov

Prvý polčas sa niesol vo vyrovnanom duchu. Domáce si ako prvé vypracovali mierny náskok (10:7), ale hostky po oddychovom čase zapli na vyššie obrátky a v 25. min po góle Šátekovej už viedli 15:12. Partizánske udržalo trojgólový rozdiel v skóre až do prestávky (17:14). Hneď po nej zvýšili hostky vedenie na 20:15 a v zostávajúcom priebehu už kontrolovali vývoj. Zásluhou víťazstva 30:27 budú môcť v nedeľu obhajovať svoj lanský triumf vo finále proti Iuvente Michalovce.