Nov 2019
PUSŠPSN
12

W17 EHF Euro 2015

Majstrovstvá SR starších žiakov v P.Bystrici


15.06.2013


Priebežné výsledky


Priebežné výsledky zápasov starších žiakov o titul Majstra SR 2012/2013 v Považskej Bystrici:


14. júna 2013 (piatok):     

HK Kúpele Bojnice – HC Sporta Hlohovec                                        19 : 19  (7:9)

HK Kúpele Bojnice: Ščipák, A.Priehoda – Paulička 2, Cvopa, Ševčík, Paulovič, Augustín 3, Čapliar, Blaho 1, D.Priehoda, Pazdera 1, Biskupič 11/1, Solarik 1, Zaťko

HC Sporta Hlohovec: Paloncy – Halás 2, Lutovský, Bogár 1, Černý, Potis 6/1, Šandor, Šudy,Cider, Masaryk, Bobák 7/1, Kollár, Antala, Valko 2, Luba, Sucháň 1

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 

TJ Stojár Malacky – HK Topoľčany                                                       19 : 23  (9:16)

TJ Strojár Malacky: Velebný – Kubenko, Valachovič 2, Balgavý, Ichmann 1, Lutonský  4/1, Masarovič 4, Sláčik 3/1, Molnár 1, Kmeť 2, Daráš, Frýbert 2

HK Topoľčany: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný, Birmon 1, Madurkay, Schneidgen, Belohorský 1, Tóth 7,  Babčab 4, Belanský 2, Kováč 4, Filipeje 4, Pacoň

Rozh.: Hačšík Peter, Zubo Roman, Nedorost Milan

 

Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica                                              17 : 22 (7:14)

Tatran Prešov: Kolesár, Chovan – Ňakay, Tabák 1, Rešovský 5, Majirský, Pasierb, Rečičár, Leško, Arendáč, Grich, Pirožek, Novotný 3, Antl, Popík 3, Jalč 5/1

MŠK Považská Bystrica:Adamčík, Fejer – Rosík 1/1, Šadlák 6, Chochula, D.Kostelanský, Hladký 3, Dinga, Lovíšek 1, Kocifaj 2, Hanták, Bystrický 6/1, Šaradin, Aujeský, M.Drienovský 2, Hutňan 1

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

 

HK Slavoj Trebišov – ŠKP Bratislava                                                       20 : 26  (11:13)

HK Slavoj Trebišov: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 1/1, Megela 1, Dragula, R.Girman 2, Biro 2, P.Girman, Obrin 1, Čalfa 2, Demko 4/3, Szoke 1, Berky 1, Vysokai 5

ŠKP Bratislava: Ziman, Ivanov – Horváth, Bagi, Gajdoš, Leško 2, Eštok 1, Janoška 6, Prokop 3, Novák 4, Bielak, Márnota 1, Števko 6, Mišovič 3, Horváth, Chebeň

Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 

HK Kúpele Bojnice – MŠK Považská Bystrica                                  15 : 24  (9:12)

HK Kúpele Bojnice: Ščipák, A.Priehoda – Augustin 1, Čapliar, D.Priehoda, Pazdera, Pavulovič, Solarik, Ševčík 2, Blaho 3, Zaťko 3, Biskupič 5/2, Cvopa, Paulička 1

MŠK Považská Bystrica:Orávik, Adamčík, Fejer – Rosík 4, Šadlák 1, Chochula, Podstrásky,  Hladký 2,  Lovíšek , Kocifaj 4, Hanták, Bystrický 9, Šaradin, Aujeský, M.Drienovský , Hutňan 4

Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín, Nedorost Milan

 

TJ Strojár Malacky – ŠKP Bratislava                                                       15 : 21  (8:11)

TJ Strojár Malacky: Velebný – Kubenko, Valachovič 5/1, Balgavý, Ichmann, Lutonský  1, Masarovič 5, Sláčik 2, Molnár, Kmeť 1, Daráš, Frýbert 1

ŠKP Bratislava: Ziman, Ivanov – Horváth, Bagi, Gajdoš 1, Leško , Eštok 6, Janoška 4/1, Prokop 1, Novák 6, Bielak,  Števko 1, Mišovič 2, Horváth, Rucel, Koller

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján


Tatran Prešov – HC Sporta Hlohovec                                                        31 : 23  (15:9)
Tatran Prešov: Kolesár, Chovan –  Tabák , Rešovský 4, Majirský 1, Pasierb, Stankovič, Rečičár 3 , Leško, Arendáč 1, Grich, Pirožek, Novotný, Antl 11, Popík 3, Jalč 8/1

HC Sporta Hlohovec: Paloncy – Halás 3, Čider, Lutovský 3, Masaryk,  Bogár , Kollár, Černý, Potisk 8/3, Bobák 5, Šudy, Antala 3, Valko 1, Luba, Sucháň , Šandor

Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Beňo Ján

 

HK Slavoj Trebišov – HK Topoľčany                                                       21 : 27  (7:13)

HK Slavoj Trebišov: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 2, Megela , Dragula, R.Girman , Biro 5/1, P.Girman 3, Obrin 3, Čalfa, Demko 7/4, Szoke 1, Berky , Vysokai

HK Topoľčany: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec 1, Ozimný 4, Birmon, Madurkay, Schneidgen, Belohorský 2, Tóth 1,  Babčab 9, Belanský 5, Kováč 2, Filipeje 3, Pacoň

Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 
 

15. júna 2013 (sobota):

HK Kúpele Bojnice – Tatran Prešov                                                            23 : 30  (11:18)

HK Kúpele Bojnice: Ščipák, A.Priehoda – Paulička 3, Cvopa 3, Ševčík 2,  Pavulovič, Augustin 4, Čapliar 1, Blaho 2, D.Priehoda, Pazdera, Biskupič 8/5, Zaťko, Solárik

Tatran Prešov: Kolesár, Chovan – Ňakay 1, Tabák 2, Rešovský 5, Majirský, Pasierb, Stankovič,  Leško, Arendáč 6, Grich, Pirožek, Novotný, Antl 5, Popík 3/1, Jalč 8/2

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 

TJ Strojár Malacky – HK Slavoj Trebišov                                                  15 : 20  (8:7)
TJ Strojár Malacky: Velebný – Kubenko, Valachovič 2, Balgavý, Ichmann 1,  Masarovič 1, Sláčik 2, Molnár 2, Kmeť 3, Daráš, Frýbert 4
HK Slavoj Trebišov: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 6, Megela 1, Dragula, R.Girman 1, Biro 2, P.Girman, Obrin 4, Čalfa 1, Demko, Szoke 1, Berky 1, Vysokai 3
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Nedorost Milan

MŠK Považská Bystrica – HC Sporta Hlohovec                                         21 : 17  (10:7)
MŠK Považská Bystrica:Orávik, Adamčík, Fejer – Rosík 3, Šadlák 2, Chochula, D.Kostelanský,  Hladký  4,  Dinga, Lovíšek, Kocifaj 3, Hanták, Bystrický 3/1, Aujeský,  M.Drienovský 3, Hutňan 1
HC Sporta Hlohovec: Paloncy, Voltman – Halás, Lutovský, Bogár , Potisk 8/3, Šandor, Šudy,Čider, Rácik, Bobák 5, Kollár, Antala 1, Valko 2, Luba, Sucháň 1
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján


ŠKP Bratislava – HK Topoľčany                                                             20 : 23  (10:12)
ŠKP Bratislava: Ziman, Ivanov – Horváth, Chebeň, Eštók 7/4, Novák 1, Janoška 4/1, Prokop 3, Bielak, Gajdoš, Bagi, Števko 2, Mišovič, Hortváth 3, Leľško, Koller
HK Topoľčany: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný 1, Birmon, Madurkay, Schneidgen, Belohorský 3, Tóth,  Babčan 14/2, Belanský 4, Kováč, Filipeje 1, Pacoň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan


MŠK Považská Bystrica – TJ Strojár Malacky                                     25 : 13  (16:8)
MŠK Považská Bystrica: Adamčík, Fejer – Rosík 2, Šadlák 2, Chochula, D.Kostelanský 2,  Hladký  3,  Lovíšek 1, Kocifaj 2, Hanták 1, Bystrický 4, Šaradin 2, Aujeský 2,  M.Drienovský, Hutňan 4
TJ Strojár Malacky: Velebný – Kubenko 1, Valachovič 1, Balgavý 1, Ichmann 1,  Masarovič 2, Sláčik 4, Molnár,  Kmeť 1, Daráš, Frýbert 2
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Beňo Ján

 

Tatran Prešov – HK Slavoj Trebišov                                                23 : 17  (12 :9)
Tatran Prešov: Kolesár, Chovan – Ňakay , Tabák 1, Rešovský , Majirský 2, Pasierb, Stankovič, Riečičár 3,  Leško, Arendáč 2,  Pirožek, Novotný, Antl 4, Popík 7, Jalč 4/1
HK Slavoj Trebišov: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 3, Megela 4/1,Dragula, R.Girman 2, Biro 3/1, P.Girman, Obrin 1, Čalfa, Demko 1, Szoke , Berky , Vysokai 3
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 

HC Sporta Hlohovec – ŠKP Bratislava                                          17 : 20 (9:9)
HC Sporta Hlohovec: Paloncy, Voltman – Halás, Lutovský, Bogár ,  Potisk 12/4, Šandor, Šudy,Čider,  Bobák 1, Rácik, Kollár 2, Antala 1, Valko 1, Luba, Sucháň 
ŠKP Bratislava: Ziman, Ivanov – Bagi, Gajdoš, Leško, Eštók 2,  Janoška 2/1, Prokop 2, Novák, Bielak, Márnota 1, Števko 4, Mišovič 8, Hortváth 1, Rucel, Chebeň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 
HK Kúpele Bojnice – HK Topoľčany                                                   12 : 18  (4:8)
HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Paulička, Cvopa 1, Ševčík 1,  Pavulovič, Augustin 1, Čapliar , Blaho 1, D.Priehoda, Pazdera 1, Biskupič 4, Zaťko 2/1, Solárik
HK Topoľčany: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný 2, Birmon 3, Madurkay, Schneidgen, Belohorský, Tóth 2,  Babčan 5/1, Belanský 1, Kováč 4/1, Filipeje 1, Pacoň
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Nedorost Milan

 

semifinále  

MŠK Považská Bystrica – ŠKP Bratislava                                     22 : 14  (8:7)
MŠK Považská Bystrica: Adamčík, Fejer – Rosík, Šadlák 4, Chochula, D.Kostelanský ,  Hladký  3,  Dinga, Lovíšek, Kocifaj 4, Hanták, Bystrický 11,  Šaradin , Aujeský ,  M.Drienovský, Hutňan
ŠKP Bratislava: Ziman, Ivanov – Bagi, Gajdoš, Leško, Eštók 2/1,  Janoška 2, Prokop 1, Novák, Bielak, Márnota 2,  Števko 3, Mišovič 1, Hortváth 3, Kollerl, Chebeň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

 

semifinále  

Tatran  Prešov – HK Topoľčany                                                     21 : 14 (12:9)

Tatran Prešov: Kolesár, Chovan – Ňakay , Tabák, Rešovský 3, Majirský 2, Pasierb, Stankovič, Riečičár 2,   Leško, Arendáč ,  Pirožek, Novotný 1, Antl 4, Popík 4, Jalč 5/1
HK Topoľčany: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný, Birmon 2, Madurkay, Schneidgen, Belohorský, Tóth ,  Babčan 2, Belanský 5, Kováč 1, Filipeje 4, Pacoň
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Nedorost Milan




SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL