Nov 2019
PUSŠPSN
12

W17 EHF Euro 2015

Majstrami SR starších žiakov sa stalo družstvo MŠK


19.06.2013



Minulý víkend sa rozhodlo v Považskej Bystrici aj o majstrovi Slovenska v kategórii starších žiakov. Titul majstra si vybojovalo domáce družstvo MŠK.


14. júna 2013 (piatok):     

HK Kúpele Bojnice – HC Sporta Hlohovec                                        19 : 19  (7:9)

HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Paulička 2, Cvopa, Ševčík, Paulovič, Augustín 3, Čapliar, Blaho 1, D.Priehoda, Pazdera 1, Biskupič 11/1, Solarik 1, Zaťko

HC Sporta: Paloncy – Halás 2, Lutovský, Bogár 1, Černý, Potis 6/1, Šandor, Šudy,Cider, Masaryk, Bobák 7/1, Kollár, Antala, Valko 2, Luba, Sucháň 1

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 

TJ Stojár Malacky – HK Topoľčany                                                       19 : 23  (9:16)

TJ Strojár: Velebný – Kubenko, Valachovič 2, Balgavý, Ichmann 1, Lutonský  4/1, Masarovič 4, Sláčik 3/1, Molnár 1, Kmeť 2, Daráš, Frýbert 2

HK: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný, Birmon 1, Madurkay, Schneidgen, Belohorský 1, Tóth 7,  Babčab 4, Belanský 2, Kováč 4, Filipeje 4, Pacoň

Rozh.: Hačšík Peter, Zubo Roman, Nedorost Milan

 

Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica                                              17 : 22 (7:14)

Tatran: Kolesár, Chovan – Ňakay, Tabák 1, Rešovský 5, Majirský, Pasierb, Rečičár, Leško, Arendáč, Grich, Pirožek, Novotný 3, Antl, Popík 3, Jalč 5/1

MŠK:Adamčík, Fejer – Rosík 1/1, Šadlák 6, Chochula, D.Kostelanský, Hladký 3, Dinga, Lovíšek 1, Kocifaj 2, Hanták, Bystrický 6/1, Šaradin, Aujeský, M.Drienovský 2, Hutňan 1

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

 

HK Slavoj Trebišov – ŠKP Bratislava                                                       20 : 26  (11:13)

HK Slavoj: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 1/1, Megela 1, Dragula, R.Girman 2, Biro 2, P.Girman, Obrin 1, Čalfa 2, Demko 4/3, Szoke 1, Berky 1, Vysokai 5

ŠKP: Ziman, Ivanov – Horváth, Bagi, Gajdoš, Leško 2, Eštok 1, Janoška 6, Prokop 3, Novák 4, Bielak, Márnota 1, Števko 6, Mišovič 3, Horváth, Chebeň

Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 

 HK Kúpele Bojnice – MŠK Považská Bystrica                                  15 : 24  (9:12)

HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Augustin 1, Čapliar, D.Priehoda, Pazdera, Pavulovič, Solarik, Ševčík 2, Blaho 3, Zaťko 3, Biskupič 5/2, Cvopa, Paulička 1

MŠK:Orávik, Adamčík, Fejer – Rosík 4, Šadlák 1, Chochula, Podstrásky,  Hladký 2,  Lovíšek , Kocifaj 4, Hanták, Bystrický 9, Šaradin, Aujeský, M.Drienovský , Hutňan 4

Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín, Nedorost Milan

 

TJ Strojár Malacky – ŠKP Bratislava                                                       15 : 21  (8:11)

TJ Strojár: Velebný – Kubenko, Valachovič 5/1, Balgavý, Ichmann, Lutonský  1, Masarovič 5, Sláčik 2, Molnár, Kmeť 1, Daráš, Frýbert 1

ŠKP: Ziman, Ivanov – Horváth, Bagi, Gajdoš 1, Leško , Eštok 6, Janoška 4/1, Prokop 1, Novák 6, Bielak,  Števko 1, Mišovič 2, Horváth, Rucel, Koller

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

Tatran Prešov – HC Sporta Hlohovec                                                        31 : 23  (15:9)
Tatran: Kolesár, Chovan –  Tabák , Rešovský 4, Majirský 1, Pasierb, Stankovič, Rečičár 3 , Leško, Arendáč 1, Grich, Pirožek, Novotný, Antl 11, Popík 3, Jalč 8/1

HC Sporta: Paloncy – Halás 3, Čider, Lutovský 3, Masaryk,  Bogár , Kollár, Černý, Potisk 8/3, Bobák 5, Šudy, Antala 3, Valko 1, Luba, Sucháň , Šandor

Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Beňo Ján

 

HK Slavoj Trebišov – HK Topoľčany                                                       21 : 27  (7:13)

HK Slavoj: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 2, Megela , Dragula, R.Girman , Biro 5/1, P.Girman 3, Obrin 3, Čalfa, Demko 7/4, Szoke 1, Berky , Vysokai

HK: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec 1, Ozimný 4, Birmon, Madurkay, Schneidgen, Belohorský 2, Tóth 1,  Babčab 9, Belanský 5, Kováč 2, Filipeje 3, Pacoň

Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 
 

15. júna 2013 (sobota):

HK Kúpele Bojnice – Tatran Prešov                                                            23 : 30  (11:18)

HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Paulička 3, Cvopa 3, Ševčík 2,  Pavulovič, Augustin 4, Čapliar 1, Blaho 2, D.Priehoda, Pazdera, Biskupič 8/5, Zaťko, Solárik

Tatran: Kolesár, Chovan – Ňakay 1, Tabák 2, Rešovský 5, Majirský, Pasierb, Stankovič,  Leško, Arendáč 6, Grich, Pirožek, Novotný, Antl 5, Popík 3/1, Jalč 8/2

Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 

TJ Strojár Malacky – HK Slavoj Trebišov                                                  15 : 20  (8:7)
TJ Strojár: Velebný – Kubenko, Valachovič 2, Balgavý, Ichmann 1,  Masarovič 1, Sláčik 2, Molnár 2, Kmeť 3, Daráš, Frýbert 4
HK Slavoj: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 6, Megela 1, Dragula, R.Girman 1, Biro 2, P.Girman, Obrin 4, Čalfa 1, Demko, Szoke 1, Berky 1, Vysokai 3
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Nedorost Milan

 

MŠK Považská Bystrica – HC Sporta Hlohovec                                         21 : 17  (10:7)
MŠK:Orávik, Adamčík, Fejer – Rosík 3, Šadlák 2, Chochula, D.Kostelanský,  Hladký  4,  Dinga, Lovíšek, Kocifaj 3, Hanták, Bystrický 3/1, Aujeský,  M.Drienovský 3, Hutňan 1
HC Sporta: Paloncy, Voltman – Halás, Lutovský, Bogár , Potisk 8/3, Šandor, Šudy,Čider, Rácik, Bobák 5, Kollár, Antala 1, Valko 2, Luba, Sucháň 1
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 

ŠKP Bratislava – HK Topoľčany                                                             20 : 23  (10:12)
ŠKP: Ziman, Ivanov – Horváth, Chebeň, Eštók 7/4, Novák 1, Janoška 4/1, Prokop 3, Bielak, Gajdoš, Bagi, Števko 2, Mišovič, Hortváth 3, Leľško, Koller
HK: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný 1, Birmon, Madurkay, Schneidgen, Belohorský 3, Tóth,  Babčan 14/2, Belanský 4, Kováč, Filipeje 1, Pacoň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 

MŠK Považská Bystrica – TJ Strojár Malacky                                     25 : 13  (16:8)
MŠK: Adamčík, Fejer – Rosík 2, Šadlák 2, Chochula, D.Kostelanský 2,  Hladký  3,  Lovíšek 1, Kocifaj 2, Hanták 1, Bystrický 4, Šaradin 2, Aujeský 2,  M.Drienovský, Hutňan 4
TJ Strojár: Velebný – Kubenko 1, Valachovič 1, Balgavý 1, Ichmann 1,  Masarovič 2, Sláčik 4, Molnár,  Kmeť 1, Daráš, Frýbert 2
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Beňo Ján

 

Tatran Prešov – HK Slavoj Trebišov                                                23 : 17  (12 :9)
Tatran: Kolesár, Chovan – Ňakay , Tabák 1, Rešovský , Majirský 2, Pasierb, Stankovič, Riečičár 3,  Leško, Arendáč 2,  Pirožek, Novotný, Antl 4, Popík 7, Jalč 4/1
HK Slavoj: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 3, Megela 4/1,Dragula, R.Girman 2, Biro 3/1, P.Girman, Obrin 1, Čalfa, Demko 1, Szoke , Berky , Vysokai 3
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján

 

HC Sporta Hlohovec – ŠKP Bratislava                                          17 : 20 (9:9)
HC Sporta: Paloncy, Voltman – Halás, Lutovský, Bogár ,  Potisk 12/4, Šandor, Šudy,Čider,  Bobák 1, Rácik, Kollár 2, Antala 1, Valko 1, Luba, Sucháň 
ŠKP: Ziman, Ivanov – Bagi, Gajdoš, Leško, Eštók 2,  Janoška 2/1, Prokop 2, Novák, Bielak, Márnota 1, Števko 4, Mišovič 8, Hortváth 1, Rucel, Chebeň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Nedorost Milan

 
HK Kúpele Bojnice – HK Topoľčany                                                   12 : 18  (4:8)
HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Paulička, Cvopa 1, Ševčík 1,  Pavulovič, Augustin 1, Čapliar , Blaho 1, D.Priehoda, Pazdera 1, Biskupič 4, Zaťko 2/1, Solárik
HK: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný 2, Birmon 3, Madurkay, Schneidgen, Belohorský, Tóth 2,  Babčan 5/1, Belanský 1, Kováč 4/1, Filipeje 1, Pacoň
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Nedorost Milan

 

semifinále  

MŠK Považská Bystrica – ŠKP Bratislava                                     22 : 14  (8:7)
MŠK: Adamčík, Fejer – Rosík, Šadlák 4, Chochula, D.Kostelanský ,  Hladký  3,  Dinga, Lovíšek, Kocifaj 4, Hanták, Bystrický 11,  Šaradin , Aujeský ,  M.Drienovský, Hutňan
ŠKP: Ziman, Ivanov – Bagi, Gajdoš, Leško, Eštók 2/1,  Janoška 2, Prokop 1, Novák, Bielak, Márnota 2,  Števko 3, Mišovič 1, Hortváth 3, Kollerl, Chebeň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

 

semifinále  

Tatran  Prešov – HK Topoľčany                                                     21 : 14 (12:9)
Tatran: Kolesár, Chovan – Ňakay , Tabák, Rešovský 3, Majirský 2, Pasierb, Stankovič, Riečičár 2,   Leško, Arendáč ,  Pirožek, Novotný 1, Antl 4, Popík 4, Jalč 5/1
HK: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný, Birmon 2, Madurkay, Schneidgen, Belohorský, Tóth ,  Babčan 2, Belanský 5, Kováč 1, Filipeje 4, Pacoň
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Nedorost Milan

 

TJ Strojár Malacky – HC Sporta Hlohovec                                        22 : 17  (12:8)
TJ Strojár: Velebný – Kubenko 4, Valachovič 3, Balgavý, Ichmann,  Masarovič 3/2, Sláčik, Molnár 2,  Kmeť 4, Daráš, Frýbert 6
HC Sporta: Paloncy, Voltman –  Lutovský 1, Bogár 3,  Černý, Potisk 9/2, Šandor, Šudy, Čider 1,  Bobák 1, Rácik, Kollár 1, Antala , Valko , Luba, Sucháň  1
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Nedorost Milan

 

HK Slavoj Trebišov – HK  Kúpele Bojnice                                       19 : 15 (10:8)
HK Slavoj: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 7/1, Megela 5/1,Dragula 1, R.Girman, Biro 1, P.Girman 3, Obrin, Čalfa, Demko , Szoke , Berky , Vysokai 2
HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Paulička 2, Cvopa, Ševčík 1,  Pavulovič, Augustin 1, Čapliar , Blaho 2, D.Priehoda, Pazdera 4, Biskupič 4/1, Zaťko , Solárik 1
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Beňo Ján


16. júna 2013 (nedeľa):

zápas o 7. miesto       HC Sporta Hlohovec – HK Kúpele Bojnice               16 : 19  (6:8)
HC Sporta: Paloncy, Voltman –  Halás 2, Masaryk, Lutovský, Bogár,  Kollár 2, Černý, Potisk 4/1,  Bobák 4/2, Valko, Šudy 3, Šandor, Rácik, Luba, Sucháň  1
HK Kúpele: Ščipák, A.Priehoda – Augustín 2, Čaplair, Pazdera 4, Paulovič, Solárik, Blaho 2, Zaťko 4, Ševčík, Cvopa 1, Paulička, Priehoda, Biskupič 6/2
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

 

o 5. miesto      HK Slavoj Trebišov – TJ Strojár Malacky                   29 : 20  (13:8)
HK Slavoj: Demeter, Kangaloš, Olexík – Halgaš, Giba 4, Megela 2, Dragula, R.Girman 3, Biro 5, P.Girman 6, Obrin 2, Čalfa, Demko 3/2, Szoke , Berky , Vysokai 4
TJ Strojár: Velebný – Kubenko 4, Valachovič 6, Balgavý 1, Ichmann,  Masarovič 3, Sláčik 3, Molnár ,  Kmeť 3, Daráš, Frýbert
Rozh.: Cipov Boris – Landsfeld Antonín , Nedorost Milan

 

o 3. miesto       ŠKP Bratislava  – HK Topoľčany                              19 : 21  (10:8)
ŠKP: Ziman, Ivanov – M.Horváth,  Eštók 6, Novák 1,  Janoška 4, Prokop 2/1, Bielak, Gajdoš, Márnota 1,  Bagi, Števko 3, Mišovič 2, Hortváth , Leško, Rrucel
HK: Šiška, Králik – Schneider, Tomanec, Ozimný, Birmon 2, Madurkay, Schneidgen, Belohorský, Tóth 2,  Babčan 8/1, Belanský  2, Kováč 4/1, Filipeje 3, Pacoň
Rozh.: Daňo Jozef – Sabol Ondrej, Beňo Ján

 

o 1. miesto – finále     MŠK Považská Bystrica – Tatan Prešov               21 : 19 (17:17) (8:6)
MŠK: Orávik, Adamčík, Fejer – Rosík 1/1, Šadlák 1, Chochula, D.Kostelanský ,  Hladký 5 ,  Lovíšek, Kocifaj 3/1, Hanták, Bystrický 8/3,  Šaradin , Aujeský 1/1,  M.Drienovský 2, Hutňan
Tatran: Kolesár, Chovan – Tabák 1, Rešovský 3/1, Majirský , Pasierb, Stankovič, Riečičár  3,   Leško, Arendáč ,  Pirožek, Novotný  1, Antl 2, Popík 6/1, Jalč 3/2
Rozh.: Hačšík Peter -  Zubo Roman, Nedorost Milan


CELKOVÉ PORADIE DRUŽSTIEV

1. MŠK Považská Bystrica

2. Tatran Prešov

3. HK Topoľčany

4. ŠKP Bratislava

5. HK Slavoj Trebišov

6. TJ Strojár Malacky

7. HK Kúpele Bojnice

8. HC SPORTA  Hlohovec


VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

JALČ Adam  - Tatran Prešov

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

KRÁLIK Adam  -  HK Topoľčany

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

POTISK  -  HC SPORTA Hlohovec




Fotogaléria




SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL