Okt 2019
PUSŠPSN
17

W17 EHF Euro 2015

Otvorené majstrovstvá SR v plážovej hádzanej Beach handball Zoška 2013


10.07.2013



V prvý júlový víkend sa v areáli prírodného kúpaliska Modra – Piesok, ľudovo nazývanom Zochova chata uskutočnili Otvorené majstrovstvá SR v plážovej hádzanej mužov a žien pod názvom Beach handball Zoška 2013. O majstrovský titul zabojovalo 17 mužských a 9 ženských družstiev. Turnaj bol súčasťou Beach handball tour 2013.


V ženskej kategórii sa najviac darilo dievčatám maďarského Gyori Strandkezilabda, ktoré vo finále zdolali družstvo Holky zo Zeleného stromu 2 : 0. Tretie miesto obsadili Kanonierky, ktoré v súboji o 3. miesto porazili takisto 2 : 0 družstvo ???.


V kategórii mužov sa najviac darilo a majstrovský titul získalo družstvo Balon´s Gang zostavené zo súčasných a bývalých hráčov ŠKP Bratislava. Strieborné medaily získalo družstvo Zepáár Astronautov, bronz si odnieslo družstvo Celé Zle!.


Domáci favorit Mýtnickí Vlci skončili vo štvrťfinále, kde podľahli až na samostatné nájazdy družstvu Zepáár Astronautov.


Za najužitočnejšiu hráčku bola vyhlásená Dominika Kodajová (Kanonierky). Najlepšia brankárka sa stala Alexandra Somogyi (Gyori Strandkezilabda). Medzi mužmi bol najužitočnejším hráčom turnaja vyhlásený Michal Fázik (Zepáár Astronautov) a najlepším brankárom sa stal Matej Jánošík (Balon´s Gang).

 

Miroslav Ochaba, predseda organizačného výboru turnaja,,Turnaj mal výbornú športovú ale aj spoločenskú úroveň. Našťastie aj tento rok nám vyšlo počasie. Žiaľ na poslednú chvíľu sa odhlásilo jedno družstvo mužov, čo nám spôsobilo nemalé organizačné problémy. Víťazom turnaja srdečne gratulujem a pevne dúfam, že ten nasledujúci ročník už vyhrá domáce družstvo. Chcem sa touto cestou poďakovať mojim kolegom z organizačného výboru, ale hlavne všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám pomohli pri organizovaní tohto turnaja. Poďakovanie smeruje aj Mestu Modra a Slovenskému zväzu hádzanej.“


Výsledky

muži, skupina A

                             Celé       B-52       Duck´s    Kómaci     B&W     Svine         skóre    body     poradie

Celé Zle!                              2:0          2:1         2:0          2:0          2:0          10:1       10             1.

B-52                      0:2                         2:0          2:0          2:1          2:0          8:3          8             2.

Hot Duck´s             1:2          0:2                         2:1          1:2          2:0          6:7          4             4.

Kómaci                 0:2          0:2          1:2                         1:2          2:1          4:9          2             5.

Black & White       0:2          1:2          2:1          2:1                         2:0          7:6          6             3.

Dzyvé svine           0:2          0:2          0:2          1:2         0:2                        1:10          0             6.


muži, skupina B

                                     Vlci      Gang     Malac    Sufu      Express     Jóóól     skóre    body     poradie

Mýtnicki vlci                               1:2         2:0         2:1              -          2:0         7:3          6             2.

Balon´s Gang               2:1                       2:1          2:0            -          2:0          8:2          8             1.

BHT Malacky                0:2         1:2                      0:2             -           2:0         3:6          2             4.

Sufuski                         1:2         0:2         2:0                           -           2:0         5:4          4             3.

Pineapple Express        -              -            -              -                           -              -              -              -

BHC Jóóólesz               0:2         0:2        0:2          0:2              -                       0:8          0             5.


muži, skupina C

                                         Astro     Lango    Mamby    jElita      Kellw     Drevá    skóre    body     poradie

Zepáar Astronautov                       2:0         2:0          2:0          1:2          2:0          9:2          8             2.

Langoše                           0:2                        2:0          2:1          0:2          2:0          6:5          6             3.

Černé Mamby                  0:2          0:2                        1:2          0:2          2:0          3:8          2             5.

jElita                                  0:2          1:2         2:1                         0:2          2:0          5:7          4             4.

Kellwitt                              2:1          2:0         2:0          2:0                         2:0          10:1       10           1.

Drevátori                          0:2          0:2          0:2         0:2          0:2                          0:10       0             6.


ženy, skupina A

                            Kano     ???         Pušky    Boso      Gyor      skóre    body     poradie

Kanonierky                        2:0          2:0          2:1          2:0          8:1          8             1.

???                      0:2                         2:0          0:2          0:2          2:6          2             4.

Ľavé pušky         0:2          0:2                        0:2          0:2          0:8          0             5.

Bosorky               1:2          2:0          2:0                        0:2          5:4          4             3.

Gyor                     0:2          2:0          2:0          2:0                         6:2          6             2.

 

ženy, skupina B

                            Holky    Kapu     Kozy      Mladice    skóre    body     poradie

Holky zo Z.S.                      2:1         2:1          0:2          4:4         4             2.

Kapurková          1:2                         2:1          1:2          4:5         2             3.

Halóó Kozy         1:2          1:2                         2:0          4:4         2             4.

Mladice               2:0          2:1          0:2                         4:3         4             1.

 

ženy

štvrťfinále           Kanonierky        Halóó Kozy         2:1

štvrťfinále           Gyori Strandkezilabda   Kapurková          2:0

štvrťfinále           Bosorky               Holky zo Zeleného stromu          1:2

štvrťfinále           ???         Mladice               2:1

semifinále          ???         Holky zo Zeleného stromu          0:2

semifinále          Kanonierky        Gyori Strandkezilabda   0:2

o 3. miesto         ???         Kanonierky        0:2

finále    Holky zo Zeleného stromu          Gyori Strandkezilabda   0:2


1. Gyori Strandkezilabda Club

2. Holky zo Zeleného stromu

3. Kanonierky

4. ???

5. Mladice

6. Bosorky

7. Kapurková

8. Halóó Kozy

9. Ľavé pušky


Najužitočnejšia hráčka: Dominika Kodajová (Kanonierky)

Najlepšia brankárka: Somogyi Alexandra (Gyor)


muži

štvrťfinále           Celé Zle!              Langoše               2:0

štvrťfinále           Balons Gang     Black & White   2:1

štvrťfinále           KELLWITT            B-52       1:2

štvrťfinále           Mýtnicki Vlci      Zepáár Astronautov       1:2

semifinále          Celé Zle!              Zepáár Astronautov       0:2

semifinále          Balons Gang     B-52       2:0

o 3. miesto         Celé Zle!              B-52       2:1

finále    Zepáár Astronautov       Balons Gang     0:2


1. Balon´s Gang

2. Zepáar Astronautov

3. Celé Zle!

4. B-52

5. Kellwitt

6. Mýtnicki vlci

7. Black & White

8. Langoše

9. Sufuski

10. Hot Ducks

11. jElita

12. BHT Malacky

13. Kómaci

14. Černé Mamby

15. BHC Jóóólesz

16. Dzyvé svine

17. Drevátori


Najužitočnejší hráč: Michal Fázik (Zepáar Astronautov)

Najlepší brankár: Matej Jánošík (Balon´s Gang)




SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL