Máj 2024
8

Slavia rozstrieľala Zlín

19.01.2014

V jedinom nedeľňajšom stretnutí 12. kolo spoločnej slovensko-českej súťaže žien dominovali na pražskej palubovke hráčky DHC Slavia, ktoré už v prvom polčase rozhodli o osude merania síl s HC Zlín. Zverenky slovenského trénera Tomáša Hlavatého napokon svojho súpera zdolali vysoko 40:24 (19:8) a v tabuľke sa posunuli na 3. priečku. Zlínčanky zostali ôsme.

Hádzaná - WHIL (Women´s Handball International League) 2013/2014 - 12. kolo - nedeľa:

DHC Slavia Praha - HC Zlín 40:24 (19:8)
Najviac gólov: H. Kutlvašrová 7, Rajnohová 6, Stellnerová 5 - Brzósková 4, Budayová 3
Pok. hody: 3/2 - 3/2, vylúčené: 4 - 1, rozhodovali: Nezbeda a Zelenka (obaja ČR), 80 divákov

Stretnutie medzi hádzanárkami Slavie a Zlína malo jednoznačný priebeh. Už v 24. min viedli domáce desaťgólovým rozdielom. V druhom polčase sa tempo znížilo, ale hráčky pražského tímu stále zvyšovali svoje vedenie až na konečných 40:24.