Dec 2021
PUSŠPSN
1

W17 EHF Euro 2015

HC Tatran Stupava: Posledné zbohom pán Jančár


22.05.2014


Stupavčania vzdali hold a posledné zbohom pre pána trénera - pre pána Jančára.


... to, čo spravil pre nás za posledný rok a to, čo nám odovzdal za tento čas, je pre nás neoceniteľným pokladom. Niekoľko hodín týždenne, čo sme strávili pred, či po tréningoch a zápasoch, boli pre nás hodinami vysokej školy hádzanej. Perfektný odborník nielen z hľadiska hádzanej, ale aj pedagogiky či psychológie. Všetko, čo sa na nás nalepilo za tento rok, by sme ťažko hľadali v knižkách, videách a odborných seminároch. 

„Roman, nevyhráva tvoja pravá spojka, ani tvoja stredná spojka, ale tím. Preto treba budovať tímového ducha, ten vyhráva zápasy“ ... toto je jedna z myšlienok a slov pána trénera Jančára, ktoré nám utkveli v pamäti. 

... sme veľmi radi, že pán Jančár sa vrátil k hádzanej a veľmi si vážime, že do poslednej chvíle žil pre hádzanú a naše deti. Možno keď opadne bolesť a smútok, dozvedia sa všetci ako veľa. Momentálne je nám všetkým veľmi ľúto a cítime smútok spolu s jeho rodinou.

... odišla legenda a hádzanársky profesor, ktorý so starou partiou sa zapísali pod najväčšie úspechy Stupavskej hádzanej a nám mladým nasledovníkom dal veľmi veľa.


Zbohom, legenda a ďakujeme za všetko... vieme, že budete s nami stále.


HC TATRAN STUPAVA 

Roman Vigh, tréner

Rudolf Draškovič ml., trénerhttp://www.hctatranstupava.sk/index.php/component/k2/item/409-posledne-zbohom-v-mene-klubu-hc-tatran-stupavaSLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL