27

V Modre víťazstvá Mýtnických Vlkov a Drink Teamu

15.07.2014

Beach Handball Zoška 2014 v plážovej hádzanej - výsledky.

Slovenská séria turnajov v plážovej hádzanej vyvrcholila v závere týždňa tretím podujatím v Modre. Na 7. ročníku Beach Handball Zoška v športovom areáli Zochovej chaty sa predstavilo dovedna 27 družstiev.

V kategórii mužov triumfoval tím Mýtnických Vlkov, ktorý vo finále zdolal Kellvitt 2:1. Obhajca lanského prvenstva na turnaji Balon´s gang sa musel uspokojiť s 3. priečkou, ktorú obsadil vďaka výhre nad zoskupením Zepáar Astronautov 2:1.

Turnaj žien sa skončil triumfom hráčok družstva Drink Team, ktoré vo finále vyhrali nad Kanonierkami 2:1. V súboji o 3. miesto sa presadili Holky z Citrusie, keď zdolali Citrusky z lesa 2:1.

Výsledky turnaja v plážovej hádzanej Beach Handball Zoška 2014 v Modre:

Turnaj mužov (16 tímov):
finále: Kellvitt - Mýtnicki Vlci 1:2
o 3. miesto: Zepáar Astronautov - Balon´s gang 1:2

Konečné poradie: 1. Mýtnicki Vlci, 2. Kellvitt, 3. Balon´s gang, 4. Zepáar Astronautov

Turnaj žien (11 tímov):
finále: Drink Team - Kanonierky 2:1
o 3. miesto: Holky z Citrusie - Citrusky z lesa 2:1
Konečné poradie: 1. Drink Team, 2. Kanonierky, 3. Holky z Citrusie, 4. Citrusky z lesa

Mýtnickí vlci a Kanonierky víťazmi BHT 2014
Celkovými víťazmi série Beach Handball Tour 2014 sa stali tímy
Mýtnickí vlci (muži) a Kanonierky (ženy)

Víťazmi 3. ročníka slovenskej sérieturnajov "Beach Handball Tour 2014" sa stali Mýtnickí vlci v kategóriimužov a medzi ženami Kanonierky Piccard Senec.Tím Mýtnických vlkov sa na všetkých troch turnajoch umiestnil nastupni víťazov - v Bratislave 2., v Senci 3. a v Modre 1. V konečnomporadí to stačilo na suverénny celkový triumf - ich prvý vdoterajšej histórii série, oproti vlaňajšku si polepšili o tristupienky. Na druhom mieste skončilo znovu zoskupenie Celé Zle!, ktorébolo víťazom premiérového ročníka BHT. Tretí boli takisto akovlani hráči družstva Balon´s Gang. Obhajcovia prvenstva z tímuZepáar Astronautov sa tentoraz nedostali medzi najlepšie kvarteto.V konečnom hodnotení BHT 2014 mali v ženskej konkurencii opäťnajviac bodov Kanonierky, ktoré vyhrali turnaj v Senci, v Bratislave iModre boli druhé. S výrazným náskokom obhájili lanský celkovýtriumf v sérii, ktorá zatiaľ nemala iné víťazky. Druhá pozíciapatrila Holkám z Citrusie a tretiu priečku si zopakovali Bosorky.Víťazné družstvá tvorili Miroslav Ochaba, Peter Galáš, PeterKintler, Adam Štrbák, Ján Bača, Roman Malovec, Tomáš Tschur, DávidBerner, Marek Šimášek a Adam Ochaba (Mýtnickí vlci), resp. DianaKurčinová, Kristína Kupkovičová, Katarína Tučnovičová, SabínaŠtefíková, Dominika Kodajová, Martina Ladicsová, Anna Neštická aDominika Tvrdoňová (Kanonierky).