Dec 2021
PUSŠPSN
1

W17 EHF Euro 2015

Krištopans opäť v najlepšej sedmičke mesiaca SEHA League


06.11.2014


Opora Tatrana Prešov v októbrovom výbere hviezd SEHA Gazprom South Stream League


Aj v druhom mesiaci 4. ročníka SEHA Gazprom South Stream League sa ušlo ocenenie Dainisovi Krištopansovi z Tatrana Prešov. Lotyšská spojka slovenského účastníka tejto nadnárodnej súťaže figurovala v najlepšej sedmičke podľa jednotlivých postov už v septembri a jej meno sa objavilo v All Star tíme na poste pravej spojky aj za mesiac október. Krištopans sa v ňom ocitol sám z Prešovčanov, ale zároveň ako jediný obhájil miesto v elitnom výbere v porovnaní s predchádzajúcou ideálnou zostavou.

Najlepší kanonier základnej časti uplynulého ročníka SEHA League bol streleckým lídrom Tatrana aj v októbrových dueloch proti Nexe Našice a Vardaru Skopje, v ktorých dosiahol po 8 gólov. 

Najpočetnejšie zastúpenie - dvoma hráčmi (Šterbik, Dibirov) a trénerom (González) - v elitnom výbere má macedónsky Vardar Skopje, ktorý figuruje na druhej priečke tabuľky. 

All Star tím SEHA Gazprom South Stream League za október 2014: 
brankár Arpad Šterbik (Vardar Skopje) - ľavé krídlo Timur Dibirov (Vardar Skopje), ľavá spojka Sergo Datukašvili (Vojvodina Nový Sad), stredná spojka Luka Cindrič (Metalurg Skopje), pivot Andreas Nilsson (MKB-MVM Veszprém), pravá spojka Dainis Krištopans (Tatran Prešov), pravé krídlo Maxim Baranov (Meškov Brest), tréner Raúl González (Vardar Skopje) 
SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL