Feb 2024
PUSŠPSN
22

W17 EHF Euro 2015

MayNet Cup 2015 bez obhajcu, ale s kvalitnou účasťou


15.01.2015


Na III. ročníku turnaja hádzanárov v Hlohovci okrem domácej Sporty aj HC Zubří (ČR), Moser Medical UHK Krems (Rak.) a König-Trade Balmazújvárosi KK (Maď.)


Fanúšikovia hádzanej v Hlohovci sa aj počas prestávky v najvyššej slovenskej súťaži môžu tešiť na zápasy svojho tímu. Predstavitelia HC Sporta pripravili na víkend 17. - 18. januára už III. ročník medzinárodného turnaja mužov. V hlohovskej hale na Zábraní síce nebude štartovať obhajca lanského prvenstva - poľský Stal Mielec, ale organizátorom sa opäť podarilo zabezpečiť kvalitnú účasť. Počas soboty a nedele sa na MayNet Cupe 2015 predstaví kvarteto - domáca HC Sporta Hlohovec, tradičný účastník z českej extraligy HC Zubří - pre zranenia a maródku v tíme na poslednú chvíľku účasť odriekol a nahradí ho účastník Extraligy MHáK Martin, maďarský König-Trade Balmazújvárosi KK s reprezentantom SR Marekom Kováčechom a Moser Medical UHK Krems z Rakúska, ktorého brankárskou oporou je Slovák Michal Shejbal. 

Sporta, víťaz premiérového ročníka turnaja, sa predstaví bez brankára Dušana Olejára, ktorého čaká artroskopia kolena a návrat na palubovky o 2 - 3 týždne. S družstvom už trénuje dlhodobý maród Michal Holdoš. Štyri tímy účinkujúce v najvyšších súťažiach svojich krajín si počas dvoch víkendových dní zmerajú sily spôsobom každý s každým. Organizátori ocenia aj najlepšieho brankára, strelca a hráča turnaja. 


Program III. ročníka medzinárodného turnaja hádzanárov MayNet Cup v Hlohovci (17. - 18. 01. 2015): 

sobota 17.01.: 
10.00 h HC Sporta Hlohovec - MHáK Martin, 12.00 Moser Medical UHK Krems (Rak.) - König-Trade Balmazújvárosi KK (Maď.), 17.00 Krems - MHáK Martin, 19.00 Sporta - Balmazújváros 
nedeľa 18.01.: 
10.00 Balmazújváros - MHáK Martin, 12.00 Sporta - Krems 
SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL