Okt 2021
PUSŠPSN
24

W17 EHF Euro 2015

Otvorené majstrovstvá Slovenska v hádzanej mladších žiakov a žiačok 2015


24.03.2015


V dňoch 5.-7. júna 2015 pripravuje Slovenský zväz hádzanej (SZH) v spolupráci s Bratislavským krajským zväzom hádzanej (BKZH) 1. ročník otvorených Majstrovstiev SR v hádzanej mladších žiakov a žiačok.


Súčasťou tohto podujatia bude tiež medzinárodný turnaj v minihádzanej. Po prvýkrát budú v tejto vekovej kategórii Majstrovstvá SR otvorené, preto bude možné prihlásiť akýkoľvek klub, kde majú družstvá žiačok a žiakov narodených v  ročníkoch 2002-2003 a mladších (pre minihádzanú). V prípade záujmu, bude možné prihlásiť aj viaceré družstvá toho istého klubu v rovnakých kategóriách. Podujatie bude otvorené družstvám z celej Európy, ale v prípade záujmu aj mimo Európy.

SZH pripravuje spôsob finančnej podpory priamej účasti víťazov krajských súťaží v sezóne 2014/2015, určitú podporu by mali získať aj všetky zúčastnené slovenské družstvá. Pre všetkých účastníkov bude k dispozícií ubytovanie a športové haly nielen v Bratislave, ale aj v Malackách, Modre a Pezinku. Všetky podrobnejšie informácie k 1. ročníku otvorených Majstrovstiev SR v hádzanej mladších žiakov a žiačok turnaju budú už čoskoro zverejnené na webstránkach SZH, organizátora podujatia BKZH a facebooku.

Tešíme sa na všetkých mladých hádzanárov a hádzanárky v dňoch 5.-7. júna 2015 v športových halách Bratislavskom kraji! 
SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL