Okt 2021
PUSŠPSN
23

W17 EHF Euro 2015

Poloz dočasne povedie aj juniorky


07.04.2015


Na krátky čas na trénerskej stoličke vystrieda Ľuba Hudáka, ktorý sa vzdal funkcie trénera junioriek Slovenska z osobných a rodinných dôvodov.


Na základe rozhodnutia, ktoré oznámil Ľuboš Hudák vedeniu Slovenského zväzu hádzanej, dnes (07.04. 2015) Výkonný výbor SZH poveril Dušana Poloza dočasným vedením - výpomocou a prípravou tímu junioriek počas nastávajúcej kvalifikácie. Poloz sa stretne s  juniorkami už najbližší víkend na prvom reprezentačnom zraze (v termíne od 12.04. - 20.04. 2015), počas ktorého absolvujú krátke sústredenie v Modre a hneď aj kvalifikáciu o postup na ME junioriek v rumunskom meste Roman.
Ľuboš Hudák ukončil svoje pôsobenie pri tíme junioriek po vyše jeden a pol roku  z osobných a rodinných dôvodov.

Nominácia na kvalifikáciu o postup na ME:
Jana Barátová, Claudia Čičáková (Iuventa Michalovce), Tatiana Šutranová (ŠŠK pri SLŠ Prešov), Soňa Simič (ŠŠK Bernolákova Košice), Valentína Kapsová, Veronika Gajdošová, Denisa Krajčovičová (HK Slávia Partizánske), Martina Blehová, Monika Tisajová, Bibiána Lanczová (HK Slovan Duslo Šaľa), Kristína Pastorková (MHK Bytča), Nikola Španihelová, Barbora Hanzlíková (HK Štart Trenčín),  Tatiana Gajdošíková, Paulína Jašková (HC Britterm Veselí n. Moravou), Csilla Nagyová (Györ Audi ETO KC), Katalin Szabó (HSG Bensheim / Auerbach)SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL