Apr 2024
PUSŠPSN
21

W17 EHF Euro 2015

Otvorené majstrovstvá Slovenska mladších žiakov a žiačok a minihádzanej


15.04.2015


Organizátori spustili do prevádzky webstránku venovanú tomuto podujatiu. Okrem toho slovenské tímy sú oslobodené od poplatkov za vklad do turnaja.


Organizátori SLOVAK OPEN HANDBALL - otvorených majstrovstiev Slovenska mladších žiakov a žiačok a minihádzanej dnes uviedli do prevádzky oficiálnu webstránku podujatia www.sohu12.sk. Web je plne venovaný podujatiu, kde všetci potenciálni zaujemcovia o účasť na podujatí nájdu všetky potrebné informácie, propozície ale aj kontakty, ktoré si majstrovstvá vyžadujú. Pre zahraničných záujemcov je pripravená webstránka aj v anglickej jazykovej mutácii.

Organizátori otvorených majstrovstiev Slovenska mladších žiakov a žiačok a minihádzanej (5. - 7. jún 2015) Bratislavský krajský zväz hádzanej v spolupráci so Slovenským zväzom hádzanej zároveň informujú o rozhodnutí, že slovenské družstvá budú oslobodené od poplatkov za vklad do turnaja. Týmto ústretovým krokom organizátori veria, že pomohli v rozhodovaní mnohým družstvám k účasti na prvom ročníku SLOVAK HANDBALL OPEN.

SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL