Dec 2021
PUSŠPSN
1

W17 EHF Euro 2015

Štochl najužitočnejším hráčom Motora


17.07.2015


Richard Štochl zvíťazil v ankete fanúšikov hádzanárov GK Motor Záporožie


Richard Štochl je výrazná hádzanárska osobnosť, ktorá sa vždy snaží odviesť maximálne výkony. Najnovšie ocenenie svedčí o tom, že sa mu to podarilo aj v uplynulom období v drese GK Motor Záporožie. Tridsaťdeväťročný brankár sa stal najužitočnejším hráčom ukrajinského klubu v minulej sezóne.
Štochlove služby si cenia nielen funkcionári ukrajinského šampióna, ktorí robia všetko možné aj nemožné a snažia sa skúseného gólmana prehovoriť, aby si rozmyslel svoje pôvodné rozhodnutie a predsa len pokračoval aj tretí rok v družstve Motora. Vážia si ho aj fanúšikovia záporožského tímu, ktorí svojimi hlasmi na oficiálnej klubovej stránke rozhodli o jeho triumfe v ankete o najužitočnejšieho hráča Motora v sezóne 2014/2015. Michalovský rodák získal 646 hlasov a zvíťazil s výrazným náskokom pred Sergejom Onufrienkom (349) a Alexandrom Pedanom (189). "Ďakujem za podporu pri hlasovaní o najužitočnejšieho hráča sezóny a teším sa z víťazstva," citoval Štochla jeho oficiálny fanúšikovský profil na Facebooku. Zaujímavosťou je, že prví traja v poradí sú hráči na odchode z klubu. 
Richard Štochl po skončení sezóny, v ktorej pomohol Motoru obhájiť majstrovský titul i získať Ukrajinský pohár, oznámil, že zo Záporožia odchádza. Opora slovenskej reprezentácie však potom neskôr a aj v uplynulých dňoch pripustila, že všetko je možné a nie je vylúčený ani jej návrat do tohto klubu, ktorý bude opäť účinkovať aj v Lige majstrov. Štochl sa momentálne pripravuje s hádzanármi HK Agro Topoľčany, keď využil ponuku ich nového trénera Pavla Jana, aby sa zapojil s nimi do letnej tréningovej driny. SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL