Aug 2022
PUSŠPSN
13

W17 EHF Euro 2015

Považania odmietli hrať dvakrát v Bosne


04.08.2015


Termínovú kolíziu vystúpenia hádzanárov MŠK Považská Bystrica vo Vyzývacom pohári s podujatím v džude vyriešil kompromis.


Hádzanári MŠK Považská Bystrica už poznajú presný termín svojho návratu na európsku pohárovú scénu. Stane sa tak 11. októbra, keď v prvom zápas 2. kola Vyzývacieho pohára (Challenge Cup) 2015/2016 privítajú RK Vogošča Poljine Hills z Bosny a Hercegoviny. "Hneď po žrebe sme vedeli, že nám vznikla termínová kolízia s podujatím v džude, ktoré bolo plánované v športovej hale na druhý októbrový víkend. Napokon sme dospeli k určitému kompromisu. My budeme hrať v nedeľu 11. 10. od 18.00 h," informoval manažér MŠK Ľuboš Cifra.
Vedenie súpera Považovanov prišlo s návrhom, aby sa dvakrát hralo na ich palubovke. "Túto možnosť sme hneď zamietli. My sa tiež chceme predstaviť pred našimi fanúšikmi. Teraz ešte čakáme na vyjadrenie predstaviteľov RK Vogošča ohľadom presného termínu a začiatku odvetného duelu v Bosne a Hercegovine," dodal Cifra. 
Hádzanári MŠK sa pripravujú na nadchádzajúcu sezónu pod vedením trénera Václava Straku, funkcionári považskobystrického klubu momentálne venujú úsilie vybaveniu angažmánu dvoch českých reprezentantov - krídelníka Tomáša Hesa (Frýdek-Místek, naposledy hosťoval v Lovosiciach) a spojky Radima Chudobu. Príchody oboch ľavákov treba dotiahnuť ešte z administratívnej stránky. 
SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL