Nov 2017
PUSŠPSN
19

W17 EHF Euro 2015

Nominácia a plán prípravy na 2014 - 2015




REPREZENTAČNÝ TÍM SLOVENSKA 
KADETKY

        BRANKÁRKY:  Furdaláková Soňa                                            MHK Bytča
                               Musáková Anna Mária                                      UDHK Nitra
                               Goboňová Mária                                               ŠŠL pri SLŠ Prešov
                               Mulíková Katarína                                            IUVENTA Michalovce
                               Hanzalíková Barbora                                        HK Hodonín
                               Szalaiová Nikoletta                                           ŠK Talent Dun. Streda
                               Renczešová Dominika                                      ŠKP Bratislava

              PIVOTKY: Trunková Nikoleta                                             HK Štart Trenčín
                               Selecká Zuzana                                               UDHK Nitra
                               Slamková Ema                                                HK Slovan Duslo Šaľa
                               Varga Dominika                                               ŠK Talent Dun. Streda
                               Krajčová Dominika                                           ŠKP Bratislava
                               Milenkyová Miroslava                                       MŠK Vranov n. Topľou
                               Koločayová Daniela                                         IUVENTA Michalovce

                KRÍDLA:  Kmošenová Nela                                              MHK Bytča
                               Raffasederová Vanessa                                    Tatran Stupava
                               Sopková Zuzana                                               UDHK Nitra
                               Takáčová Terézia                                             HK Štatrt Trenčín
                               Štefániková Bibiana                                          IUVENTA Michalovce
                               Štefanová Michaela                                          ŠŠK Bernolákova Košice
                               Posvanc Rebeka                                              ŠK Talent Dun. Streda
                               Klučová Adriana                                               HKM Chirana Medical Šurany
                               Popovcová Martina                                           ŠŠK pri SLŠ Prešov
                               Nejedlíková Nicol                                              ŠKP Bratislava

               SPOJKY:  Vencúriková Viktŕia                                          ŠŠK pri SLŠ Prešov
                               Škoricová Petra                                               UDHK Nitra
                               Bajčiová Vladimíra                                           IUVENTA Michalovce
                               Solárová Františka                                           IUVENTA Michalovce
                               Rajnohová Erika                                               HK Štart Trenčín
                               Kovácsová Lucia                                             Tatran Stupava
                               Kostelná Katarína                                            HK Štart Trenčín
                               Kurňavová Kristína                                          HK Slovan Duslo Šaľa
                               Bosáková Alexandra                                        UDHK Nitra
                               Némethová Natália                                           UDHK Nitra
                               Ušiaková Nina                                                 HK Štart  Trenčín
                               Holejová Adriána                                              IUVENTA Michalovce
                               Ondová Katarína                                              IUVENTA Michalovce
                               Pappová Sophia                                               HK Slovan Duslo Šaľa
                               Bugárová Cintia                                                ŠK Talent Dun. Streda  
 
REALIZAČNÝ TÍM:  Nemčíková Marianna                                         trénerka
                               Rajnohová Zdena                                              asistentka trénerky
                               Školková Zuzana                                              trénerka brankárok
                               Draškovič Rudolf                                              vedúci družstva
                               Prokeš Svetozár                                              kondičný tréner
                               Jenčík Marek                                                   masér
                               Prokešová Jana                                              fyzioterapetka

PLÁN PRÍPRAVY:  06.10. - 12.10. 2014                                          VT + prípravný zápas
                             12.01. - 18.01. 2015                                          VT + medzinárodný turnaj

                             23.02. 27.02. 2015                                            VT  + príprvavný zápas
                             15.03. - 23.03. 2015                                          VT + kvalifikácia o postup na ME kadetiek





SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL