Jan 2022
PUSŠPSN
28

W17 EHF Euro 2015

Výsledky krajských majstrovstiev žiaci


10.01.2011



Starší žiaci

1.predkolo:11.-12.9.2010








1A - 1
N.Zámky A - N.Zámky B
Oros 22:10(11:4)









*15. 9.2010
Šaľa - N.Zámky A
Kica 8:38(3:23)


Šaľa - N.Zámky B
Kica 10:21(4:9)









1.kolo: 18.-19.9.2010







1A - 2
N.Zámky A - Hlohovec
Kálmán 33:17(12:8)
1A - 3
N.Zámky B - Hlohovec
Kálmán 20:31(5:14)
1A - 4
Cífer - Topoľčany
Mészáros 15:38(4:17)
1A - 5
Trnava - D. Streda
Bednár 12:16(6:8)









*22.. 9. 2010
Cífer - Šaľa l Valková 43:18(23:11)









2.kolo: 25.-26.9.2010







1A - 6
Hlohovec - D. Streda
Kálmán 21:22(11:8)
1A - 7
Topoľčany - Trnava
Landsfeld 27:9(13:6)
1A - 8
N.Zámky A - Cífer
Kica 48:23(24:9)
1A - 9
N.Zámky B - Cífer
Kica 31:25(13:11)









*29. 9. 2010
Šaľa - Trnava
Hlavatá










3.kolo: 2.-3.10.2010







1A - 10
Cífer - Hlohovec
Hlavatá 27:35(12:19)
1A - 11
Trnava - N.Zámky A
Bednár

1A - 12
Trnava - N.Zámky B
Bednár

1A - 13 2./13,00 D. Streda - Topoľčany
Mészáros 16:19(11:8)









*06. 10. 2010
D. Streda - Šaľa
Balogh G. 35:11(17:2)









4.kolo: 9.-10.10.2010







1A - 14
Hlohovec - Topoľčany
Hasoň 17:25(9:12)
1A - 15
N.Zámky A - D. Streda
Mihálik 18:11(8:6)
1A - 16
N.Zámky B - D. Streda
Mihálik 12:20(4:7)
1A - 17
Cífer - Trnava
Kica 22:16(9:7)









* 13. 10. 2010
Šaľa - Topoľčany
Jánošík J.










5.kolo: 16.-17.10.2010







1A - 18
Trnava - Hlohovec
Bednár 20:28(15:18)
1A - 19 16./13,00 D. Streda - Cífer
Komáromi 27:19(10:10)
1A - 20
Topoľčany - N.Zámky A
Lanstyák 31:16(16:7)
1A - 21
Topoľčany - N.Zámky B
Lanstyák 32:11(17:7)









2.predkolo:20.10.2010







*
Hlohovec - Šaľa
Stolárik 40:11(18:5)
1B - 1
N.Zámky B - N.Zámky A
Oros 9:23(5:10)









6.kolo: 23.-24.10.2010







1B - 2
Hlohovec - N.Zámky A
Beňo 19:25(13:13)
1B - 3
Hlohovec - N.Zámky B
Beňo 29:11(15:6)
1B - 4
Topoľčany - Cífer
Kica 33:27(15:11)
1B - 5 23./13,00 D. Streda - Trnava
Fedeles 14:7(7:3)









*27. 10. 2010
N.Zámky A - Šaľa
Mandák



N.Zámky B - Šaľa
Mandák










*03. 11. 2010
Šaľa - Cífer
Balogh G.










7. kolo: 6.-7.11.2010







1B - 6 6./13,00 D. Streda - Hlohovec
Mészáros 30:16(15:9)
1B - 7
Trnava - Topoľčany
Valková

1B - 8
Cífer - N.Zámky A
Bednár 26:34(14:21)
1B - 9
Cífer - N.Zámky B
Bednár 22:16(13:7)









* 10. 11. 2010
Trnava - Šaľa
Bednár










8. kolo: 13.-14.11.2010







1B - 10
Hlohovec - Cífer
Kica

1B - 11
N.Zámky A - Trnava
Dvorský J.

1B - 12
N.Zámky B - Trnava
Dvorský J.

1B - 13
Topoľčany - D. Streda
Mihálik










* 17. 11. 2010
Šaľa - D. Streda
Dvorský J.










9. kolo: 20.-21.11.2010







1B - 14
Topoľčany - Hlohovec
Dvorský J.

1B - 15 20./09,30 D. Streda - N.Zámky A
Mészáros

1B - 16 20./11,30 D. Streda - N.Zámky B
Mészáros

1B - 17
Trnava - Cífer
Bednár










* 24. 11. 2010
Topoľčany - Šaľa
Mihálik










10.kolo.27.-28.11.2010







1B - 18
Hlohovec - Trnava
Valková

1B - 19
Cífer - D. Streda
Bednár

1B - 20
N.Zámky A - Topoľčany
Mészáros

1B - 21
N.Zámky B - Topoľčany
Mészáros










* 01.12. 2010
Šaľa - Hlohovec
Fedeles










Mladší žiaci
















1.predkolo:11.-12.9.2010







2A - 1
N.Zámky A - N.Zámky B
Oros 25:15(13:7)









1.kolo: 18.-19.9.2010







2A - 2
N.Zámky A - Hlohovec
Kálmán 31:8(18:4)
2A - 3
N.Zámky B - Hlohovec
Kálmán 20:12(8:7)
2A - 4
Cífer - Topoľčany
Bednár 15:22(2:12)
2A - 5
Kolárovo - D. Streda
Hlavatá 13:9(5:5)









2.kolo: 25.-26.9.2010







2A - 6
Hlohovec - D. Streda
Lanstyák 11:12(3:8)
2A - 7
Topoľčany - Kolárovo
Steklý 35:4(13:2)
2A - 8
N.Zámky A - Cífer
Briatka 20:20(9:12)
2A - 9
N.Zámky B - Cífer
Briatka 10:24(4:13)









3.kolo: 2.-3.10.2010







2A - 10
Cífer - Hlohovec
Jánošík 31:3(18:1)
2A - 11
Kolárovo - N.Zámky A
Lanstyák 12:31(4:17)
2A - 12
Kolárovo - N.Zámky B
Lanstyák 17:17(10:8)
2A - 13 2./12,00 D. Streda - Topoľčany
Mészáros 4:37(1:18)









4.kolo: 9.-10.10.2010







2A - 14
Hlohovec - Topoľčany
Beňo 4:24(4:13)
2A - 15
N.Zámky A - D. Streda
Hotový 29:4(12:2)
2A - 16
N.Zámky B - D. Streda
Hotový 17:14(9:4)
2A - 17
Cífer - Kolárovo
Briatka 26:14(12:5)









5.kolo: 16.-17.10.2010







2A - 18
Kolárovo - Hlohovec
Hlavatá 19:11(10:7)
2A - 19 16./12,00 D. Streda - Cífer
Balogh G. 4:15(3:7)
2A - 20
Topoľčany - N.Zámky A
Kálmán 27:16(12:9)
2A - 21
Topoľčany - N.Zámky B
Kálmán 29:23(18:9)









2.predkolo:20.10.2010







2B - 1
N.Zámky B - N.Zámky A
Oros 11:24(7:13)









6.kolo: 23.-24.10.2010







2B - 2
Hlohovec - N.Zámky A
Hasoň 10:27(5:13)
2B - 3
Hlohovec - N.Zámky B
Hasoň 21:19(12:8)
2B - 4
Topoľčany - Cífer
Kica 36:9(17:6)
2B - 5 23./12,00 D. Streda - Kolárovo
Fedeles 11:14(6:7)









7. kolo: 6.-7.11.2010







2B - 6 6./12,00 D. Streda - Hlohovec
Mészáros 21:8(12:3)
2B - 7
Kolárovo - Topoľčany
Barbierik

2B - 8
Cífer - N.Zámky A
Bednár 18:17(10:8)
2B - 9
Cífer - N.Zámky B
Bednár 23:20(14:8)









8. kolo: 13.-14.11.2010







2B - 10
Hlohovec - Cífer
Briatka

2B - 11
N.Zámky A - Kolárovo
Dvorský J.

2B - 12
N.Zámky B - Kolárovo
Dvorský J.

2B - 13
Topoľčany - D. Streda
Mihálik










9. kolo: 20.-21.11.2010







2B - 14
Topoľčany - Hlohovec
Čapek

2B - 15 20./08,30 D. Streda - N.Zámky A
Mészáros

2B - 16 20./10,30 D. Streda - N.Zámky B
Mészáros

2B - 17
Kolárovo - Cífer
Hlavatá










10.kolo.27.-28.11.2010







2B - 18
Hlohovec - Kolárovo
Valková

2B - 19
Cífer - D. Streda
Bednár

2B - 20
N.Zámky A - Topoľčany
Mészáros

2B - 21
N.Zámky B - Topoľčany
Mészáros




SLOVAK HANDBALL
Reklamný partner reprezentačného družstva mužov Slovenska:
Emotion Retic
Reklamný partner reprezentačného družstva žien Slovenska:
Emotion Retic
Partner Extraligy:
Molten
Partner WHIL:
Molten
Reklamní partneri:
REHASPORT
Adidas
Mediálni partneri:
sport.sk
radio Sport
SITA
Huste TV
TASR
SLOVAK HANDBALL