20

Partizánske doma strelilo iba 13 gólov

23.02.2011

V dohrávanom stretnutí 18. kola ženskej WHIL sa radovali hráčky českého Zlína.

Hádzanárky Partizánskeho nedokázali v stredajšom dohrávanom súboji 18. kola doma proti Zlínu nadviazať na výborné novoročné výkony. Zverenky trénera Tibora Csollára podľahli moravskému celku 13:27 (6:11) a naďalej ostávajú na jedenástej priečke tabuľky s dvojbodovou stratou na predposledný slovenský celok z Trenčína. Zlín sa vďaka tomuto triumfu posunul už na tretie miesto, čím predbehol Šaľu a na druhú Iuventu Michalovce stráca už iba bod. Partizánske sa v domácom prostredí predstaví aj túto sobotu, o 15.30 hod. hostí rozbehnutý Písek.

HK Danlog Partizánske - HC Zlín 13:27 (6:11)
Najviac gólov: Blažeková 4/1, Z. Poláková 4/3, Michnová 4/2 - Štěrbová 7, Poznarová 7/1, Salčáková 4. Pok. hody: 9/6 - 2/1, vylúčené: 3 - 5, rozhodovali: Gedeon a R. Rapač (obaja SR), 350 divákov.

Hráčky Partizánskeho od začiatku zápasu nepremieňali vyložené šance. Veľmi dobrým výkonom sa prezentovala brankárka Zlína Mahďáková, ktorá zmarila viacero vyložených príležitostí domácich. Hostky si už v prvom polčase vypracovali 5-gólový náskok (11:6), ktorý v druhej časti ešte zvýšili. Výkon Partizánskeho poznačilo aj zranenie Košíkovej, ktorá v 18. minúte musela odísť opustiť ihrisko.