Máj 2024
2

ŠKP Bratislava - Tatran Prešov

24.02.2011

V predohrávke 21. kola extraligy hádzanej mužov zdolal Tatran Prešov ŠKP Bratislava o 15 gólov

Hádzaná - extraliga mužov 2010/2011 - predohrávka 21. kola:

ŠKP Bratislava - Tatran Prešov 28:43 (14:18)

Najviac gólov: Mikúš 8, Kucharík 8/1, Slaninka a Zechmeister po 3 - Antl 11/4, Mikéci 8, Babjak 6, Michal Urban 6/1.
Pok. hody: 1/1 - 6/5, vylúčení: 3 - 5, rozhodovali: Barborík a Rondoš, 150 divákov

ŠKP sa ujalo vedenia 1:0, ale vzápätí štyri góly v jeho sieti donútili trénera Packu zobrať si už v 5. min oddychový čas. Jeho zverencom to pomohlo a v 10. min vyhrávali 6:4. Domáci boli naposledy vo vedení v 23. min (12:11), ale Prešov v závere I. polčasu otočil vývoj skóre a na prestávku odchádzal za stavu 18:14. Po zmene strán to už bola jednoznačná záležitosť úradujúceho šampióna, ktorý si pred nedeľňajším vystúpením v LM pripísal na konto jednoznačné víťazstvo 43:28.